MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 9223538
nr 922 3538
Karmstol
Karl Johanstil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:56:08
3/11 18:47:20
300 kr
3/11 19:43:37